Nasıl Yardım Edebiliriz?
Copyright 2013   HedefWeb   All Rights Reserved.

Satış - Destek - Yedek Parça - Montaj - Teknik Servis - Aksesuar - Sarf Malzemesi,  Hizmeti verdiğimiz Ürün ve Markalardan Bazıları;
           ¦                                                      ¦ 
  Donanım Ürünleri & Sarf Malzemeleri  
Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınız olan Bilgisayar, yazıcı, ev elektroniği,  bilgisayar parçaları, aksesuar ve sarf malzemelerini   en uygun fiyatla ve kısa süre içeresinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ürünlerin seçimi esnasında müşterilerimize teknik bilgi ve deneyimlerimizi aktarakrak doğru ürüne en ekonomik  şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler orijinal ve resmi distribitör garantilidir.


Masaüstü Bilgisayarlar


Taşınabilir Bilgisayarlar


Monitörler


Bilinen tüm bilgisayar markalarının satışı, ve kendi montajımız olan bilgisayarların satışı. Kurulum, teknik servis ve yedek parça satışı.  Tüm bilgisayar  ve çevre birimlerine ait aksesuar temini.

Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınız olan en iyi performanslı ve uygun fiyatlı TOSHIBA, HP, DELL, ACER, ASUS, MSI, SAMSUNG ve diğer markaların satış ve kurulumunun yanında aksesuarve  yedek parça hizmetide sunuyoruz

Daima gelişen ekran teknolojisinde sizin istediğiniz özelliklerde LCD ve LED teknolojili monitörleri en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.


Yazıcılar


OEM Malzemeler


Network Ürünleri


İhtiyacınız olan tüm Mürekkep Püskürtmeli, Lazer, Nokta Vuruşlu, Çok Fonksiyonlu yazıcılar, Çiziciler, Tarayıcılar, Barkod Yazıcılar ve diğer yazıcılar.


Sabit Diskler, İşlemciler, Anakartlar, DVD/CD Yazıcılar, Kasa, Klavye, Mouse, Bellekler, Ekran ve TV Kartları, Ses Kartları gibi ihtiyacınız olan tüm bilgisayar bileşenleri satışı.

Ağ İletişim Kartları, Switchler, Routerler, Erişim Ürünleri(Modem,IP Sharer), Hublar, Kablolar, Kabinetler. Kablosuz ağ ürünleri.Yazılım Ürünleri


Ev Elektroniği


Sarf Malzeme ve Aksesuarlar


Office Uygulamaları, İşletim Sistemleri, Ağ Yönetim Sistemleri, Antivirüs ve Güvenlik Yazılımları, Görsel Tasarım Yazılımları, Utility/İletişim YazılımlarıDijital Fotoğraf Makineleri, Usb Taşınabilir Bellek, Kablosuz İletişim Ürünleri, Memory Card, TV ve Ev sinema sistemleri.


Bilgisayar ve Yazıcılar için kaliteli ve garantili sarf malzemeleri en uygun fiyatlar ile sizlerin kullanımına sunulur. Sarf ürünlerimiz Tamamen Orijinal ve garantili ürünler dir. Müşteri isteği doğrultusunda Muadil Ürün temini yapılır. (Kesinlikle taklit ve sahte ürün satışımız yoktur).
Jscodes.com