Nasıl Yardım Edebiliriz?
Copyright 2013   HedefWeb   All Rights Reserved.

Satış - Destek - Yedek Parça - Montaj - Teknik Servis - Aksesuar - Sarf Malzemesi,  Hizmeti verdiğimiz Ürün ve Markalardan Bazıları;
     ¦                    ¦ 
  Yetkili Servisler 
       MARKALARIN YETKİLİ SERVİSLERİ


      MARKA                     YETKİLİ SERVİS     TELEFON 1     TELEFON 2         FAKS               ADRES                            KARGO      ÖDEME ŞEKLİ
Jscodes.com
Sayın Müşterimiz,

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar.

Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte ya da doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler. Lütfen bu yönde hizmetleri olup olmadığını sorunuz.

Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.

Yukarıda yer alan bölümden ürününüz ile ilgili yetkili servisi bulabilirsiniz. Eğer yukarıda yer almıyor ise bize başvurabilirsiniz.