Nasıl Yardım Edebiliriz?
Copyright 2013   HedefWeb   All Rights Reserved.

Satış - Destek - Yedek Parça - Montaj - Teknik Servis - Aksesuar - Sarf Malzemesi,  Hizmeti verdiğimiz Ürün ve Markalardan Bazıları;
GMS.NET Nedir ?

GMS.NET, Mikrokom Yazılım'ın muhasebe yazılımları pazarındaki 30 yıla yaklaşan deneyimini temel alan, popüler GMS/5, IMS/5 ve DTS/5 gibi DOS tabanlı MikroKom yazılımlarının devamı niteliğinde olan Windows tabanlı bir Genel Muhasebe Sistemi yazılımıdır.

GMS.NET yazılımının hazırlanmasında, Microsoft firmasının .NET altyapısı ile C# programlama dilinin ve SQL Server 2005 veri tabanı yönetim sisteminin hız ve güvenilirlik özelliklerinden yararlanılmış ve sonuçta yazılım teknolojisinin en üst seviyelerinde seyreden bir ürün ortaya çıkmıştır.
GMS.NET yazılımı;
Genel Muhasebe Sistemi, Demirbaş Takip Sistemi, İşletme Muhasebesi Sistemi, Beyanname, Bordro modüllerinden oluşmaktadır.

GMS.NET, Microsoft Windows işletim sistemleri altında çalışacak şekilde geliştirilmiştir.

Microsoft MSSQL (yeni nesil ilişkisel veritabanı yönetim sistemi) ile çalışmaktadır. Bu sayede büyük verilerle çalışma gibi bir sorun yoktur.

GMS.NET lisanslama işleminde internet üzerinden güvenlik kontrolü yapmaktadır. Bu sayede ücretini ödediğiniz bir ürünü/modülü herhangi başka bir işleme gerek kalmaksızın anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

GMS.NET kullanarak başka bir programın kullanımına gerek kalmadan, beyannamelerinizi hazırlayabilir, otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Eski sürüm yazılımlarımızdaki verilerinizi GMS.NET' e kolayca aktarıp kullanabilirsiniz.
Jscodes.com